Słynni Malarze

Martwa natura  (B)

Informacje o produkcie

Martwa natura (B)

Obraz ze zdjęcia na płótnie lub plakat na PCV. Nowoczesna reprodukcja obrazu Vincenta Van Gogha "Martwa natura". Wysoka jakośc wykonania, obraz lub plakat gotowy do powieszenia na ścianie.

Nazwa obrazu: Martwa natura
Autor obrazu: Vincent Van Gogh
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Obrazy, plakaty na ścianę - cyfrowe reprodukcję dzieła Vincenta Van Gogha "Martwa natura": dekoracja do salonu, restauracji, kancelarii, jadalni.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 25,00 zł
Obrazy tworzymy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Współczesne fotoobrazy tworzymy z materiałów opublikowanych w galerii lub z fotografii przesłanych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu obrazu. Wszystkie foto obrazy drukowane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich ekspozycję bez użycia ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku wykorzystujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

636199

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store