Słynni Malarze

Kruki nad polem zboża (C)

Informacje o produkcie

Kruki nad polem zboża (C)

Reprodukcja obrazu Vincenta van Gogha - Kruki nad polem zboża (Wheat Field with Crows).

Nowoczesny obraz wykonany na płótnie lub na PCV jako plakat.

Nazwa obrazu: Kruki nad polem zboża
Autor obrazu: Vincent van Gogh
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Obrazy i plakaty na ścianę z motywem "Kruki nad polem zboża" autorstwa Vincenta van Gogha upiększą wystrój salonu, kancelarii, gabinetu lekarskiego, hotelu.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 29,00 zł
20,00 zł
Obrazy wykonujemy na naturalnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne obrazy wykonujemy z materiałów umieszczonych w galerii lub z fotografii nadesłanych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru obrazu. Wszystkie obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich ekspozycję bez zastosowania ram dekoracyjnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie UV. Wykorzystanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

636184

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store