Słynni Malarze

Kwitnący sad (B)

Informacje o produkcie

Kwitnący sad (B)

Sklep internetowy FotoObrazy.pl prezentuje obrazy, plakaty, szeroki wybór reprodukcji znanych artystów.  

Reprodukcja Kwitnący sad (Flowering Orchard). Optymistyczny obraz pełen zieleni, uznania dla natury oraz ludzkiej pracy. Reprodukcja do  zamówienia na oryginalnym płótnie malarskim lub w formie plakatu na PCV. Wysoka jakość druku.


Nazwa obrazuKwitnący sad
Autor obrazuVincent van Gogh
Typ obrazu: reprodukcja

Reprodukcja to świetna dekoracja do sypialni, gabinetu, hotelu czy restauracji. Ożywi każde wnętrze. Idealny sprawdzi się jako prezent okolicznościowy.Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 25,00 zł
Foto obrazy wykonujemy na mocnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne foto obrazy drukujemy ze zdjęć zamieszczonych w galerii lub ze zdjęć dostarczonych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru foto obrazu. Wszystkie fotoobrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich ekspozycję bez zastosowania ram ozdobnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od wymiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

636194

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store