WIELOCZĘŚCIOWE

Jackie_Martinez_triptych

Informacje o produkcie

Jackie_Martinez_triptych

Jackie_Martinez_triptych
Ostateczna cena: 40,00 zł
Fotoobrazy drukujemy na prawdziwym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Współczesne obrazy tworzymy z fotografii opublikowanych w galerii lub z fotografii nadesłanych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru obrazu. Wszystkie obrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich ekspozycję bez użycia ram ozdobnych..

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie UV. Wykorzystanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

788177

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store