Słynni Malarze

Alfons Mucha - Wiosna (C)

Informacje o produkcie

Alfons Mucha - Wiosna (C)

Alfons Mucha - Wiosna (C)

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 29,00 zł
Obrazy drukujemy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne foto obrazy drukujemy ze zdjęć umieszczonych w galerii lub z fotografii dostarczonych przez klientów.

Foto obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru fotoobrazu. Wszystkie fotoobrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich ekspozycję bez zastosowania ram dekoracyjnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Użycie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość kolorów.

873949

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store