Słynni Malarze

Alfons Mucha - Zima (C)

Informacje o produkcie

Alfons Mucha - Zima (C)

Alfons Mucha - Zima (C)

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 29,00 zł
Foto obrazy drukujemy na mocnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne fotoobrazy drukujemy z fotografii opublikowanych w galerii lub ze zdjęć nadesłanych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru foto obrazu. Wszystkie foto obrazy drukowane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich ekspozycję bez zastosowania ram dekoracyjnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku wykorzystujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie UV. Użycie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

684049

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store