Słynni Malarze

Vicolo di Formia - Antonio Sicurezza (E)

Informacje o produkcie

Vicolo di Formia - Antonio Sicurezza (E)

Wykonujemy obrazy na płótnie bądź na płycie PCV. W ofercie fotoobrazy.pl obraz "Vicolo di Formia" autorstwa Antonio Sicurezza. Znakomita reprodukcja popularnego malarza do zawieszenia na ścianę.

Nazwa obrazu: Vicolo di Formia
Autor obrazu: Antonio Sicurezza
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Galeria obrazów fotoobrazy.pl prezentuje nowoczesne obrazy autorstwa Antonio Sicurezza z motywem "Vicolo di Formia", obrazy ozdobią wnętrze kawiarni, restauracji, salonu, przedpokoju.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 39,00 zł
Obrazy tworzymy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne obrazy drukujemy z fotografii dodanych w galerii lub ze zdjęć przesłanych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru foto obrazu. Wszystkie fotoobrazy drukowane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich demonstrację bez zastosowania ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od wymiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie UV. Użycie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

767048

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store