Słynni Malarze

W Centrum - Paul Klee (B)

Informacje o produkcie

W Centrum - Paul Klee (B)

Popularna reprodukcja obrazu Paula Klee - W Centrum (At the Core). Prezentujemy, nowoczesny obraz na płótnie bądź na cienkiej płycie PCV jako plakat.

Nazwa obrazu: W Centrum
Autor obrazu: Paul Klee
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Plakaty i obrazy na ścianę z motywem "W Centrum" autorstwa Paula Klee udekorują wystrój salonu SPA, łazienki, sypialni, gabinetu lekarskiego.

Ostateczna cena: 25,00 zł
Foto obrazy wykonujemy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Współczesne fotoobrazy tworzymy ze zdjęć opublikowanych w galerii lub ze zdjęć przesłanych przez klientów.

Obrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru fotoobrazu. Wszystkie obrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich prezentację bez użycia ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie UV. Zastosowanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

1130332

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store