Słynni Malarze

Bukowy las - Gustav Klimt (A)

Informacje o produkcie

Bukowy las - Gustav Klimt (A)

Zdjęcia na płótnie lub PCV. Wyrazista w barwach reprodukcja obrazu "Bukowy las" (Beech forest) artysty, malarza Gustava Klimty. Fotoobrazy gotowe do zawieszenia na ścianę.

Nazwa obrazu: Bukowy las
Autor obrazu: Gustav Klimt
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Nowoczesne obrazy, internetowy sklep Foto Obrazy przedstawia reprodukcje obrazu Gustava Klimty "Bukowy las". Plakat bądź obraz do hotelu, salonu SPA, łazienki, przedpokoju.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 19,00 zł
Obrazy drukujemy na prawdziwym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne foto obrazy tworzymy z materiałów opublikowanych w galerii lub ze zdjęć dostarczonych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru obrazu. Wszystkie obrazy drukowane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich prezentację bez użycia ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość barw.

860676

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store