Słynni Malarze

Brzozowy las - Gustav Klimt (A)

Informacje o produkcie

Brzozowy las - Gustav Klimt (A)

Plakaty, obrazy, nowoczesne reprodukcje na płótnie albo na cienkiej płycie PCV. Prezentujemy obrazy z motywem "Brzozowy  las" (Birch Forest) Gustava Klimty. Wysoka jakość materiałów, mocne płótno malarskie.

Nazwa obrazu: Brzozowy  las
Autor obrazu: Gustav Klimt
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Fotoobrazy, obrazy ze zdjęć "Brzozowego  lasu" Gustava Klimty, gotowe do zawieszenia na ścianie. Obrazy idealne jako dekoracja do salonu, przedpokoju, hotelu, kawiarni.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 19,00 zł
Fotoobrazy drukujemy na prawdziwym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne obrazy tworzymy ze zdjęć dodanych w galerii lub z fotografii przesłanych przez klientów.

Foto obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru fotoobrazu. Wszystkie obrazy drukowane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich prezentację bez zastosowania ram ozdobnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku wykorzystujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość kolorów.

955614

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store