Słynni Malarze

Zamek i Słońce - Paul Klee (B)

Informacje o produkcie

Zamek i Słońce - Paul Klee (B)

Plakaty, obrazy, nowoczesne reprodukcje na płótnie albo na cienkiej płycie PCV. Prezentujemy obrazy z motywem "Zamek i Słońce" (Burg und Sonne) malarza Paula Klee. Wysoka jakość materiałów, mocne płótno malarskie.

Nazwa obrazu: Zamek i Słońce
Autor obrazu: Paul Klee
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Fotoobrazy, obrazy ze zdjęć "Zamek i Słońce" Paula Klee, gotowe do zawieszenia na ścianie. Obrazy idealne jako dekoracja do restauracji, kancelarii, salonu SPA, hotelu, kawiarni, przedpokoju.

Ostateczna cena: 25,00 zł
Fotoobrazy drukujemy na naturalnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne fotoobrazy drukujemy z materiałów umieszczonych w galerii lub ze zdjęć dostarczonych przez klientów.

Obrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru fotoobrazu. Wszystkie fotoobrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich prezentację bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

1046725

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store