Słynni Malarze

Cineraria w doniczce - Vincent van Gogh (A)

Informacje o produkcie

Cineraria w doniczce - Vincent van Gogh (A)

Plakaty, obrazy, reprodukcje cyfrowe na płótnie lub PCV. W  ofercie sklepu Foto Obrazy reprodukcja obrazu "Cineraria w doniczce" (Cineraria in a Flowerpot).

Nazwa obrazu: Cineraria w doniczce
Autor obrazu: Vincent van Gogh
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Obraz albo plakat, nowoczesna reprodukcja obrazu "Cineraria w doniczce" artysty, malarza Vincenta van Gogha. Obrazy nowoczesne do hotelu, kawiarni, kancelarii, salonu, przedpokoju.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 19,00 zł
Foto obrazy wykonujemy na naturalnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Nowoczesne fotoobrazy drukujemy z fotografii opublikowanych w galerii lub z fotografii dostarczonych przez klientów.

Fotoobrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu obrazu. Wszystkie obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich prezentację bez zastosowania ram ozdobnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie UV. Zastosowanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość barw.

788151

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store