Słynni Malarze

Kwitnąca Wiśnia - Vincent van Gogh (A)

Informacje o produkcie

Kwitnąca Wiśnia - Vincent van Gogh (A)

Zdjęcia na płótnie lub na cienkiej płycie PCV. Nowoczesne, estetycznie wykonane obrazy lub plakaty. Przedstawiamy reprodukcje znanego obrazu Vincent van Gogha "Kwitnąca Wiśnia" (De Bloeiende Pruimenboom). Obraz wykonany z wysokiej jakości materiałów, gotowy do powieszenia na ścianę.

Nazwa obrazu: Kwitnąca Wiśnia
Autor obrazu: Vincent van Gogh
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Internetowy sklep FotoObrazy.pl prezentuje tanie obrazy na płótnie bądź na PCV jako plakat. Reprodukcja obrazu Vincenta van Gogha "Kwitnąca Wiśnia" doskonała gustowna dekoracja hotelu, restauracji, salonu SPA, kawiarni, przedpokoju.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 19,00 zł
Fotoobrazy tworzymy na naturalnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne fotoobrazy drukujemy ze zdjęć umieszczonych w galerii lub ze zdjęć dostarczonych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu foto obrazu. Wszystkie obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich prezentację bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku wykorzystujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość barw.

788190

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store