Słynni Malarze

Brama - Paul Klee (C)

Informacje o produkcie

Brama - Paul Klee (C)

Obrazy ze zdjęć stworzone na płótnie lub cienkiej płycie PCV. Internetowy sklep FotoObrazy.pl oferuje wysokiej jakości reprodukcje obrazu Paula Klee "Brama" (Ein Tor). Nowoczesne obrazy wykonujemy z ekologicznych materiałów. Obrazy i plakaty gotowe do zawieszenia na ścianę.

Nazwa obrazu: Brama
Autor obrazu: Paul Klee
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

W ofercie obraz lub plakat "Brama" autorstwa malarza Paula Klee. Świetna reprodukcja która upiększy wnętrze hotelu, gabinetu lekarskiego, kancelarii, kawiarni, salonu, przedpokoju.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 29,00 zł
Fotoobrazy drukujemy na naturalnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne fotoobrazy drukujemy z fotografii umieszczonych w galerii lub ze zdjęć przesłanych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru fotoobrazu. Wszystkie fotoobrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich demonstrację bez użycia ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od wymiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Wykorzystanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.


1114383

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store