Słynni Malarze

Krew ryby - Gustav Klimt (A)

Informacje o produkcie

Krew ryby - Gustav Klimt (A)

Obraz ze zdjęcia na płótnie lub plakat na płycie PCV. Wysokiej jakości reprodukcja obrazu Gustava Klimty "Krew ryby" (Fischblut). Wysoka jakość wykonania, foto obraz albo plakat gotowy do powieszenia na ścianie.

Nazwa obrazu: Krew ryby
Autor obrazu: Gustav Klimt
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Obrazy i plakaty na ścianę - reprodukcje obrazu Gustava Klimty "Krew ryby": element dekoracyjny do hotelu, sypialni, przedpokoju, salonu.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 19,00 zł
Foto obrazy drukujemy na prawdziwym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Nowoczesne foto obrazy tworzymy z fotografii umieszczonych w galerii lub ze zdjęć nadesłanych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu foto obrazu. Wszystkie obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich prezentację bez zastosowania ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Wykorzystanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

955633

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store