Słynni Malarze

Hauptweg und Nebenwege (B)

Informacje o produkcie

Hauptweg und Nebenwege (B)

Cyfrowa reprodukcja na prawdziwym płótnie bądź na PCV. Sklep internetowy FotoObrazy.pl prezentuje obraz "Hauptweg und Nebenwege" malarza Paula Klee.

Nazwa obrazu: Hauptweg und Nebenwege
Autor obrazu: Paul Klee
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Cyfrowe reprodukcje obrazu Paula Klee "Hauptweg und Nebenwege" udekorują każdą przestrzeń. Obrazy do powieszenia na ścianę łazienki, przedpokoju, salonu, hotelu, kawiarni..

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 25,00 zł
Fotoobrazy tworzymy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne fotoobrazy wykonujemy z fotografii zamieszczonych w galerii lub z fotografii przesłanych przez klientów.

Fotoobrazy drukujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu foto obrazu. Wszystkie foto obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich ekspozycję bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Użycie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość barw.

1139688

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store