Słynni Malarze

Kościół w Casson - Gustav Klimt (A)

Informacje o produkcie

Kościół w Casson - Gustav Klimt (A)

Produkujemy obrazy na płótnie bądź na cienkiej płycie PCV. W ofercie sklepu internetowego fotoobrazy.pl obraz "Kościół w Casson" (Kirche in Cassone) autorstwa Gustava Klimty. Obrazy , plakaty. reprodukcje słynnego malarza do zawieszenia na ścianę.

Nazwa obrazu: Kościół w Casson
Autor obrazu: Gustav Klimt
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Estetyczne, nowoczesne obrazy autorstwa Gustava Klimty z motywem "Kościół w Casson", obrazy ozdobią wnętrze salonu, przedpokoju, hotelu, biura podróży, restauracji, gabinetu lekarskiego.

Ostateczna cena: 19,00 zł
Obrazy wykonujemy na naturalnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne foto obrazy tworzymy z materiałów opublikowanych w galerii lub ze zdjęć nadesłanych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu obrazu. Wszystkie obrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich demonstrację bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość kolorów.

860660

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store