Słynni Malarze

Malcesine on Lake - Gustav Klimt (A)

Informacje o produkcie

Malcesine on Lake - Gustav Klimt (A)

Obrazy, plakaty, wysokiej jakości reprodukcje na płótnie lub PCV. W sprzedaży reprodukcja obrazu "Malcesine on Lake" malarza Gustava Klimty.

Nazwa obrazu: Malcesine on Lake
Autor obrazu: Gustav Klimt
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Plakat lub obraz, wspaniała reprodukcja obrazu "Malcesine on Lake" artysty, malarza Gustav Klimt. Nowoczesne obrazy do kawiarni, salonu, hotelu, kancelarii, restauracji.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 19,00 zł
Foto obrazy wykonujemy na prawdziwym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne fotoobrazy drukujemy z fotografii dodanych w galerii lub z fotografii nadesłanych przez klientów.

Foto obrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru fotoobrazu. Wszystkie foto obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich demonstrację bez użycia ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie UV. Zastosowanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

860690

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store