Słynni Malarze

Pintura - Paul Klee (A)

Informacje o produkcie

Pintura - Paul Klee (A)

Zdjęcia na płótnie albo na cienkiej płycie PCV. Nowoczesne obrazy lub plakaty. Przedstawiamy profesjonalnie wykonaną reprodukcje obrazu "Pintura" autorstwa artysty malarza Paula Klee. Wysoka jakość wykonania obrazu, gotów do powieszenia na ścianę.

Nazwa obrazu: Pintura
Autor obrazu: Paul Klee
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Galeria Fotoobrazy.pl prezentuje tanie obrazy na płótnie bądź na PCV jako plakat. Reprodukcja obrazu "Pintura" doskonała do wystroju salonu, przedpokoju, kawiarni, hotelu.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 19,00 zł
Fotoobrazy wykonujemy na prawdziwym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Współczesne obrazy wykonujemy z fotografii zamieszczonych w galerii lub z fotografii dostarczonych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu obrazu. Wszystkie fotoobrazy drukowane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich demonstrację bez zastosowania ram dekoracyjnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku wykorzystujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Wykorzystanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość kolorów.


1139649

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store