Słynni Malarze

Polifonia - Paul Klee (B)

Informacje o produkcie

Polifonia - Paul Klee (B)

Obrazy ze zdjęć wykonane na płótnie albo płycie PCV. Internetowy sklep FotoObrazy.pl oferuje reprodukcje znanego obrazu Paula Klee "Polifonia" (Polyphony). Nowoczesne obrazy produkujemy z wysokiej jakości materiałów. Obrazy i plakaty przygotowane do powieszenia na ścianę.

Nazwa obrazu: Polifonia
Autor obrazu: Paul Klee
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

W ofercie obraz lub plakat "Polifonia" (Polyphony) autorstwa Paual Klee. Znana cyfrowa reprodukcja która przystroi wnętrze biura podróży, hotelu, salonu, kancelarii, sypialni..

Ostateczna cena: 25,00 zł
Fotoobrazy wykonujemy na mocnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Nowoczesne fotoobrazy tworzymy ze zdjęć umieszczonych w galerii lub z fotografii dostarczonych przez klientów.

Foto obrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu fotoobrazu. Wszystkie foto obrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich ekspozycję bez użycia ram ozdobnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku wykorzystujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Użycie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

1046709

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store