Słynni Malarze

Spärlich Belaubt - Paul Klee (D)

Informacje o produkcie

Spärlich Belaubt - Paul Klee (D)

Obraz ze zdjęcia na płótnie lub plakat na cienkiej płycie PCV. Nowoczesna reprodukcja obrazu "Spärlich Belaubt" artysty Paual Klee . Wysoka jakość druku, obraz albo plakat gotowy do powieszenia na ścianę.

Nazwa obrazu: Spärlich Belaubt
Autor obrazu: Paul Klee
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Plakaty i obrazy na ścianę - wysokiej jakości reprodukcje obrazu Spärlich Belaubt : dekoracja do kancelarii, hotelu, salonu, przedpokoju, łazienki.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 39,00 zł
Fotoobrazy drukujemy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne fotoobrazy drukujemy ze zdjęć umieszczonych w galerii lub ze zdjęć dostarczonych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru fotoobrazu. Wszystkie fotoobrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich demonstrację bez użycia ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Wykorzystanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość barw.

1046703

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store