Słynni Malarze

Martwa natura z kalafiorem – A. Sicurezza (D)

Informacje o produkcie

Martwa natura z kalafiorem – A. Sicurezza (D)

Obrazy ze zdjęć, wysoka jakość druku, reprodukcje obrazu "Martwa natura z kalafiorem" (Still Life with cauliflower). Okazały, nowoczesny obraz na płótnie lub na cienkiej płycie PCV jako plakat, gotów do powieszenia na ścianie.

Nazwa obrazu
: Martwa natura z kalafiorem
Autor obrazu: Antonio Sicurezza
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Sklep internetowy Fotoobrazy.pl prezentuje nowoczesne reprodukcje. Obraz Antonio Sicurezza z motywem "Martwa natura z kalafiorem" przystroi wnętrze jadalni, kuchni, kawiarni, hotelu, restauracji, salonu..

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 39,00 zł
Fotoobrazy wykonujemy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne obrazy drukujemy ze zdjęć dodanych w galerii lub ze zdjęć przesłanych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru obrazu. Wszystkie fotoobrazy drukowane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich demonstrację bez zastosowania ram ozdobnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od wymiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Użycie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość barw.

767056

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store