Słynni Malarze

Martwa natura z cebulą – A. Sicurezza (D)

Informacje o produkcie

Martwa natura z cebulą – A. Sicurezza (D)

Reprodukcja na naturalnym płótnie lub na PCV. Sklep internetowy FotoObrazy.pl przedstawia obraz Martwa natura z cebulą "Still Life with Onions" artysty, malarza Antonio Sicurezza.

Nazwa obrazu: Martwa natura z cebulą
Autor obrazu: Antonio Sicurezza
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Klasyczne reprodukcje obrazu Martwa natura z cebulą "Still Life with Onions" upiększą dowolną przestrzeń. Obrazy do powieszenia na ścianę hotelu, kuchni, restauracji, kawiarni.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 39,00 zł
Foto obrazy tworzymy na mocnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne obrazy drukujemy ze zdjęć opublikowanych w galerii lub z fotografii nadesłanych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu obrazu. Wszystkie fotoobrazy drukowane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich demonstrację bez zastosowania ram ozdobnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku wykorzystujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Wykorzystanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

767074

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store