Słynni Malarze

Martwa natura z białym – A. Sicurezza (D)

Informacje o produkcie

Martwa natura z białym – A. Sicurezza (D)

Wysokiej jakości obrazy na płótnie lub na płycie PCV jako plakat. Polecamy obraz "Martwa natura z białym" (Still Life with white) autorstwa Antonio Sicurezza. Cyfrowa reprodukcja popularnego malarza do zawieszenia na ścianę.

Nazwa obrazu: Martwa natura z białym
Autor obrazu: Antonio Sicurezza
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Galeria obrazów fotoobrazy.pl prezentuje nowoczesne obrazy malarza Antonio Sicurezza z motywem "Martwa natura z białym", obrazy upiększą wnętrze jadalni, restauracji, hotelu, kawiarni.
.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 39,00 zł
Obrazy wykonujemy na prawdziwym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne fotoobrazy tworzymy z materiałów opublikowanych w galerii lub z fotografii przesłanych przez klientów.

Foto obrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru foto obrazu. Wszystkie foto obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich demonstrację bez zastosowania ram dekoracyjnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku wykorzystujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Wykorzystanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość kolorów.

767045

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store