Słynni Malarze

Struktura II - Paul Klee (B)

Informacje o produkcie

Struktura II - Paul Klee (B)

Reprodukcja znanego obrazu Paula Klee - Struktura II. Wykonany z najlepszych materiałów nowoczesny obraz wydrukowany na płótnie lub na PCV jako plakat.

Nazwa obrazu: Struktura II
Autor obrazu: Paul Klee
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Obrazy, plakaty na ścianę z motywem "Struktura II" autorstwa Paul Klee upiększą wystrój kancelarii, hotelu, sypialni, przedpokoju, salonu..

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 25,00 zł
Obrazy drukujemy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Współczesne foto obrazy wykonujemy z materiałów dodanych w galerii lub ze zdjęć przesłanych przez klientów.

Foto obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru obrazu. Wszystkie obrazy drukowane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich prezentację bez użycia ram ozdobnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Użycie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość barw.

1046701

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store