Słynni Malarze

Kot i Ptak - Paul Klee (A)

Informacje o produkcie

Kot i Ptak - Paul Klee (A)

Proste i szybkie zamawianie fotoobrazów w sklepie internetowym Fotoobrazy.pl. Prezentujemy nowoczesny foto obraz "Kot i ptak", autorstwa Paula Klee. Fotoobrazy na płótnie lub jako plakat na płycie PCV.

Nazwa obrazu: Kot i Ptak
Autor obrazu: Paul Klee
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Wykonujemy odbitki na płótnie, nowoczesne obrazy ze zdjęć. Obraz "Kot i Ptak" Paula Klee upiększy każde wnętrze, polecamy do łazienki, jadalni, restauracji, hotelu, kawiarni.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 19,00 zł
Obrazy drukujemy na mocnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne foto obrazy wykonujemy z materiałów umieszczonych w galerii lub ze zdjęć dostarczonych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru obrazu. Wszystkie fotoobrazy drukowane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich ekspozycję bez użycia ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku wykorzystujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Wykorzystanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

1046678

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store