Słynni Malarze

Park - Gustav Klimt (A)

Informacje o produkcie

Park - Gustav Klimt (A)

Obrazy, plakaty, reprodukcje znanych artystów znajdziesz w sklepie internetowym Fotoobrazy.pl. Prezentujemy reprodukcję obrazu Gustava Klimty "Park" (The Park). Fotoobrazy drukujemy na płótnie lub na płycie PCV - Wysoka jakość druku, obraz gotowy do powieszenia na ścianie.

Nazwa obrazu: Park
Autor obrazu: Gustav Klimt
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Wykonujemy obrazy ze zdjęć na zamówienie. Nowoczense reprodukcje obrazu Gustava Klimty "Park" pasują do salonu, przedpokoju, jadalni, salonu SPA, restauracji.

Ostateczna cena: 19,00 zł
Foto obrazy tworzymy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne fotoobrazy drukujemy z fotografii zamieszczonych w galerii lub ze zdjęć przesłanych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu obrazu. Wszystkie fotoobrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich demonstrację bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od formatu plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

860700

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store