Słynni Malarze

Vicolo di Itri (D)

Informacje o produkcie

Vicolo di Itri (D)

Zdjęcia na płótnie lub na PCV. Nowoczesne obrazy lub plakaty. Przedstawiamy cyfrową reprodukcję obrazu Antonio Sicurezza "Vicolo di Itri". Wysoka jakość wykonania obrazu, gotowy do powieszenia na ścianie.

Nazwa obrazu: Vicolo di Itri
Autor obrazu: Antonio Sicurezza
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Sklep internetowy Fotoobrazy.pl oferuje tanie obrazy na płótnie lub na płycie PCV jako plakat. Reprodukcja obrazu Antonio Sicurezza "Vicolo di Itri" idealna jako wystrój do kawiarni, hotelu, przedpokoju, salonu czy restauracji.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 39,00 zł
Obrazy wykonujemy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne fotoobrazy wykonujemy z materiałów umieszczonych w galerii lub ze zdjęć dostarczonych przez klientów.

Foto obrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru fotoobrazu. Wszystkie obrazy drukowane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich demonstrację bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość kolorów.

767055

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store