Słynni Malarze

 Kwiaty w niebieskim wazonie (C)

Informacje o produkcie

Kwiaty w niebieskim wazonie (C)

Obrazy ze zdjęć na płótnie lub płycie PCV. Sklep internetowy Fotoobrazy.pl prezentuje reprodukcję obrazu Vincenta van Gogha "Kwiaty w niebieskim wazonie" (Flowers in a blue vase). Nowoczesne obrazy wykonane z najlepszych materiałów.

Nazwa obrazu: Kwiaty w niebieskim wazonie
Autor obrazu: Vincent Van Gogh
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Nowoczesny obraz lub plakat Vincent Van Gogh "Kwiaty w niebieskim wazonie" - to wspaniała reprodukcja do salonu, jadalni, hotelu, salonu SPA, kancelarii czy restauracji.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 29,00 zł
Obrazy drukujemy na prawdziwym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne obrazy tworzymy z materiałów opublikowanych w galerii lub z fotografii przesłanych przez klientów.

Fotoobrazy drukujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu fotoobrazu. Wszystkie foto obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich prezentację bez zastosowania ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od wymiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie UV. Wykorzystanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

873927

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store