Słynni Malarze

Martwa natura  (C)

Informacje o produkcie

Martwa natura (C)

Obrazy ze zdjęć, cyfrowe reprodukcje obrazu Vincenta van Gogha "Martwa natura". Wspaniały nowoczesny obraz na płótnie lub na płycie PCV jako plakat, gotowy do powieszenia na ścianie.

Nazwa obrazu: Martwa natura
Autor obrazu: Vincent Van Gogh
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Sklep internetowy Fotoobrazy.pl oferuje nowoczesne reprodukcje Vincenta van Gogha z motywem "Martwa natura". Obraz upiększy wystrój wnętrza salonu, przedpokoju, sypialni, hotelu czy kancelarii.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 29,00 zł
Obrazy wykonujemy na prawdziwym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne obrazy tworzymy z materiałów zamieszczonych w galerii lub z fotografii przesłanych przez klientów.

Fotoobrazy drukujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru fotoobrazu. Wszystkie foto obrazy drukowane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich demonstrację bez użycia ram ozdobnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od wymiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Wykorzystanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

788194

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store