Słynni Malarze

Ptaki (B)

Informacje o produkcie

Ptaki (B)

Obrazy na płótnie lub na PCV. Polecamy obraz "Ptaki (Vögel) autorstwa Paula Klee. Wspaniała reprodukcja znanego malarza do powieszenia na ścianę.

Nazwa obrazu: Ptaki
Autor obrazu: Paul Klee
Typ obrazu: cyfrowa reprodukcja

Nowoczesne obrazy autorstwa Paula Klee z motywem "Ptaki" znajdują zastosowanie jako wystrój salonu, kancelarii, hotelu, przedpokoju.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 25,00 zł
Foto obrazy tworzymy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Współczesne foto obrazy drukujemy ze zdjęć dodanych w galerii lub z fotografii przesłanych przez klientów.

Foto obrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu foto obrazu. Wszystkie foto obrazy drukowane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich ekspozycję bez zastosowania ram dekoracyjnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku wykorzystujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Wykorzystanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

1130307

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store