WIELOCZĘŚCIOWE

Błękitne pasy (T1)

Informacje o produkcie

Błękitne pasy (T1)

Trzyczęściowy (tryptyk) obraz na płótnie z abstrakcyjnym motywem "Błekitne pasy"

Zestaw A składa się z 3 obrazów na płótnie:
3 x 30x30cm
Zestaw B składa się z 3 obrazów na płótnie:
3 x 40x40cm
Zestaw C składa się z 3 obrazów na płótnie:
3 x 50x50cm
Zestaw D składa się z 3 obrazów na płótnie:
3 x 80x80cm
Zestaw E składa się z 3 obrazów na płótnie:
3 x 100x100cm
Zestaw F składa się z 3 obrazów na płótnie:
3 x 120x120cm

Nasze foto obrazy, reprodukcje ze zdjęć z motywem "Błękitne linie" pasują jako wystrój wnętrza do salonu, przedpokoju, hotelu, salonu SPA.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 210,00 zł
Fotoobrazy drukujemy na naturalnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie. Współczesne fotoobrazy drukujemy z materiałów zamieszczonych w galerii lub z fotografii dostarczonych przez klientów.

Foto obrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru foto obrazu. Wszystkie foto obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich prezentację bez użycia ram dekoracyjnych.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie UV. Użycie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

1130299

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store