WIELOCZĘŚCIOWE

Stado koni (T3)

Informacje o produkcie

Stado koni (T3)

Obraz na płótnie ze zdjęć przedstawiających pasące sie konie. Czteroczęściowy fotoobraz z motywem "Stado koni"

Zestaw A składa się z 4 foto obrazów:
4 x 30x30cm
Zestaw B składa się z 4 foto obrazów:
4 x 40x40cm
Zestaw C składa się z 4 foto obrazów:
4 x 50x50cm
Zestaw D składa się z 4 foto obrazów:
4 x 80x80cm
Zestaw E składa się z 4 foto obrazów:
4 x 100x100cm
Zestaw F składa się z 4 foto obrazów:
4 x 120x120cm

Cyfrowy wydruk zdjęcia na płótnie z motywem "Stado koni" - idealny jako ozdoba do salonu, biura podróży, jadalni, gabinetu lekarskiego.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 280,00 zł
Obrazy wykonujemy na naturalnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie. Nowoczesne fotoobrazy tworzymy z fotografii umieszczonych w galerii lub z fotografii dostarczonych przez klientów.

Foto obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru fotoobrazu. Wszystkie fotoobrazy drukowane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich prezentację bez zastosowania ram dekoracyjnych.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Wykorzystanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość kolorów.

788179

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store