WIELOCZĘŚCIOWE

Kwiaty wiśni (T5)

Informacje o produkcie

Kwiaty wiśni (T5)

Sklep internetowy Fotoobrazy.pl prezentuje nowoczesny obraz na płótnie z motywem "Kwiaty wiśni". Kompozycja "Kwiaty wiśni" składa się z 9 foto obrazów.

Zestaw A składa się z 9 obrazów:
9 x 30x30cm
Zestaw B składa się z 9 obrazów:
9 x 40x40cm
Zestaw C składa się z 9 obrazów:
9 x 50x50cm
Zestaw D składa się z 9 obrazów:
9 x 80x80cm
Zestaw E składa się z 9 obrazów:
9 x 100x100cm
Zestaw F składa się z 9 obrazów:
9 x 120x120cm

Obrazy na płótnie ze zdjęć "Kwiatu wiśni" będą ładnie się prezentować jako dekoracja do salonu, łazienki, salonu SPA, hotelu.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 630,00 zł
Fotoobrazy wykonujemy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie. Współczesne obrazy tworzymy z fotografii zamieszczonych w galerii lub z fotografii nadesłanych przez klientów.

Fotoobrazy drukujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru fotoobrazu. Wszystkie obrazy drukowane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich demonstrację bez użycia ram ozdobnych.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie UV. Użycie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość barw.

1064756

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store