WIELOCZĘŚCIOWE

Kwiat maku (T8)

Informacje o produkcie

Kwiat maku (T8)

Obraz ze zdjęcia, przedstawia kwiat maku. Kompozycja 3 obrazów na płótnie (tryptyk).

Zestaw A składa się z 3 fotoobrazów:
2 x 40x60cm, 1 x 60x60cm

Zestaw B składa się z 3 fotoobrazów:
2 x 70x100cm, 1 x 100x100cm

Zestaw C składa się z 3 fotoobrazów:
2 x 80x120cm, 1 x 120x120cm

Obrazy na płótnie tryptyki z motywem "Kwiat maku" znajdują zastosowanie jako dekoracja do salonu, przedpokoju, kawiarni.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 355,00 zł
Foto obrazy wykonujemy na mocnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie. Nowoczesne foto obrazy wykonujemy z materiałów opublikowanych w galerii lub ze zdjęć nadesłanych przez klientów.

Foto obrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru fotoobrazu. Wszystkie foto obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich demonstrację bez użycia ram dekoracyjnych.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Użycie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

1105022

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store