WIELOCZĘŚCIOWE

Pole lawendy (T9)

Informacje o produkcie

Pole lawendy (T9)

Reprodukcje na płótnie, obraz ze zdjęcia motyw "Pole lawendy". Popularny, nowoczesny obraz przedstawiający kwiaty lawendy.

Zestaw A składa się z 3 obrazów:
3 x 30x60cm

Zestaw B składa się z 3 obrazów:
3 x 60x120cm

Zestaw C składa się z 3 obrazów:
3 x 80x145cm

Zestaw D składa się z 3 obrazów:
3 x 100x180cm

Obrazy z motywem "Pole lawendy" pasują do wystroju wnętrza salonu, gabinetu lekarskiego, salonu SPA, jadalni.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 330,00 zł
Fotoobrazy wykonujemy na prawdziwym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie. Nowoczesne foto obrazy drukujemy z fotografii dodanych w galerii lub z fotografii dostarczonych przez klientów.

Foto obrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane krosna o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru fotoobrazu. Wszystkie obrazy drukowane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich ekspozycję bez zastosowania ram ozdobnych.

Farby UV - Do druku stosujemy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Wykorzystanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

1105056

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store