Kolekcja Rodziny Porczyńskich im. Jana Pawła II

Kosz owoców - Antoine Vollon (B)

Informacje o produkcie

Kosz owoców - Antoine Vollon (B)

Zdjęcia na płótnie lub cienkiej płycie PCV. Nasycona kolorami reprodukcja obrazu Kosz owoców autorstwa Antoine Vollon. 

Nazwa obrazu: Kosz owoców
Autor obrazu: Antoine Vollon
Typ obrazu: reprodukcja

Internetowy sklep FotoObrazy.pl specjalizuje się w przygotowywaniu wysokiej jakości reprodukcji. Plakat czy też obraz do jadalni, restauracji, przedpokoju lub salonu. Świetny pomysł na prezent. 

Kolekcja: Galeria Porczyńskich
Autor fotografii: Zbyszko Siemaszko

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 25,00 zł
Obrazy wykonujemy na naturalnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Nowoczesne fotoobrazy tworzymy ze zdjęć dodanych w galerii lub ze zdjęć nadesłanych przez klientów.

Foto obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od formatu obrazu. Wszystkie obrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich ekspozycję bez zastosowania ram dekoracyjnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Użycie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość barw.

1064785

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store