Kolekcja Rodziny Porczyńskich im. Jana Pawła II

Martwa natura - Jacob Fopsen van Es (D)

Informacje o produkcie

Martwa natura - Jacob Fopsen van Es (D)

Foto Obrazy - reprodukcje, obrazy na płótnie, plakaty na PCV. 
Reprodukcja Martwa natura - Wysoka jakość wykonania, oryginalne płótno malarskie.

Nazwa obrazu: Martwa natura 
Autor obrazu: Jacob Fopsen van Es 
Typ obrazu: reprodukcja

Foto obrazy to doskonałe dekoracje do salonu, kuchni, kawiarni czy restauracji. Niebanalny pomysł na prezent, nie tylko dla miłośników malarstwa.

Kolekcja: Galeria Porczyńskich
Autor fotografii: Zbyszko Siemaszko

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 39,00 zł
Foto obrazy wykonujemy na naturalnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne fotoobrazy wykonujemy z materiałów dodanych w galerii lub z fotografii nadesłanych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru obrazu. Wszystkie obrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich prezentację bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od wymiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Wykorzystanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

1064733

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store