Słynni Malarze

Lekcja tańca - Edgar Degas (A)

Informacje o produkcie

Lekcja tańca - Edgar Degas (A)

Plakaty, obrazy, nowoczesne reprodukcje na płótnie albo na PCV. Obraz Lekcja tańca. Wysoka jakość wykonania, oryginalne płótno malarskie.

Nazwa obrazuLekcja tańca
Autor obrazu: Edgar Degas
Typ obrazu: reprodukcja

Foto obrazy, obrazy ze zdjęć. Obrazy doskonałe jako dekoracja do salonu, przedpokoju, kawiarni, hotelu, restauracji, jako prezent ślubny.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 19,00 zł
Foto obrazy tworzymy na prawdziwym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Nowoczesne foto obrazy drukujemy ze zdjęć umieszczonych w galerii lub ze zdjęć przesłanych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru fotoobrazu. Wszystkie fotoobrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich ekspozycję bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Wykorzystanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

1105027

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store