Słynni Malarze

Oleandry i książki (B)

Informacje o produkcie

Oleandry i książki (B)

Sklep internetowy FotoObrazy prezentuje szeroki wybór reprodukcji znanych artystów. 

Reprodukcja Oleandry i książki (Oleanders and Books) - Nasycone barwami kwiaty w wazonie namalowane dbałością o szczegóły. Obraz na oryginalnym płótnie malarskim lub plakat na PCV - Wysoka jakość wydruku


Nazwa obrazuOleandry i książki
Autor obrazuVincent van Gogh
Typ obrazu: reprodukcja

Reprodukcja to gustowna dekoracja do salonu, sypialni, hotelu czy restauracji. Ożywi każde wnętrze i świetnie sprawdzi się jako prezent okolicznościowy.Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 25,00 zł
Foto obrazy wykonujemy na mocnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne foto obrazy drukujemy ze zdjęć zamieszczonych w galerii lub ze zdjęć dostarczonych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru foto obrazu. Wszystkie fotoobrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich ekspozycję bez zastosowania ram ozdobnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od wymiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

788182

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store