Kolekcja Rodziny Porczyńskich im. Jana Pawła II

Rozmnożenie chleba i ryb - Francesco de Mura (D)

Informacje o produkcie

Rozmnożenie chleba i ryb - Francesco de Mura (D)

Sklep Fotoobrazy prezentuje szeroki wybór reprodukcji znanych artystów.
Reprodukcja Rozmnożenie chleba i ryb - wysoka jakość wykonania na oryginalnym płótnie malarskim lub plakat na płycie PCV

Nazwa obrazu: Rozmnożenie chleba i ryb
Autor obrazu: Francesco de Mura
Typ obrazu: reprodukcja

Obrazy i plakaty to doskonałe dekoracje do domu, gabinetu, hotelu, poczekalni. Świetny pomysł na prezent, nie tylko dla miłośników malarstwa.

Kolekcja: Galeria Porczyńskich
Autor fotografii: Zbyszko Siemaszko

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 39,00 zł
Foto obrazy wykonujemy na naturalnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne fotoobrazy wykonujemy z materiałów dodanych w galerii lub z fotografii nadesłanych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru obrazu. Wszystkie obrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich prezentację bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od wymiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Wykorzystanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

1088455

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store