Słynni Malarze

Budynek Parlamentu w Londynie (A)

Informacje o produkcie

Budynek Parlamentu w Londynie (A)

FotoObrazy -  plakaty, obrazy, nowoczesne reprodukcje na płótnie albo na płycie PCV. 
Reprodukcja Budynek Parlamentu w Londynie (Efekt mgły). Wysoka jakość wykonania na oryginalnym płótnie malarskim.

Nazwa obrazuBudynek Parlamentu w Londynie (Efekt mgły)
Autor obrazu: Claude Monet
Typ obrazu: reprodukcja

Foto obrazy, obrazy ze zdjęć. Reprodukcje - doskonałe jako dekoracja do salonu, pokoju hotelowego czy restauracji. Świetny pomysł na prezent dla miłośników sztuki.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 19,00 zł
Foto obrazy tworzymy na prawdziwym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Nowoczesne foto obrazy drukujemy ze zdjęć umieszczonych w galerii lub ze zdjęć przesłanych przez klientów.

Fotoobrazy wykonujemy na płótnie i naciągamy mechanicznie na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od wymiaru fotoobrazu. Wszystkie fotoobrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich ekspozycję bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty wykonujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu wytrzymałej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do zawieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Wykorzystanie wysokiej jakości farb zapewnia naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość kolorów.

684072

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store