Nowoczesne Obrazy

Most Golden Gate

Informacje o produkcie

Most Golden Gate

Most Golden Gate - Obraz ze zdjęcia na płótnie lub plakat na PCV.

Nowoczesny obraz przedstawiający most Golden Gate w San Francisco. Ciekawa dekoracja do salonu, biura, kawiarni czy pokoju hotelowego. Świetny pomysł na prezent.

FotoObrazy.pl - Wysoka jakość wykonania.

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 29,00 zł
Obrazy tworzymy na naturalnym lnianym, trzykrotnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w postaci plakatu. Współczesne obrazy drukujemy z materiałów opublikowanych w galerii lub ze zdjęć przesłanych przez klientów.

Foto obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru obrazu. Wszystkie foto obrazy wykonywane na płótnie malarskim posiadają zadrukowane boki, co pozwala na estetyczną ich ekspozycję bez użycia ram dekoracyjnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od rozmiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, trwałe i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wodę i promieniowanie słoneczne. Użycie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową trwałość i wyrazistość kolorów.

788189

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store