Kolekcja Rodziny Porczyńskich im. Jana Pawła II

Martwa natura z kwiatami - Juan de Arellano (B)

Informacje o produkcie

Martwa natura z kwiatami - Juan de Arellano (B)

Sklep internetowy FotoObrazy oferuje obrazy na płótnie lub plakaty na płycie PCV - wspaniałe reprodukcje znanych i cenionych artystów. Reprodukcja Martwa natura z kwiatami możliwa do zamówienia jako obraz lub plakat - Wysoka jakość druku.

Nazwa obrazu: Martwa natura z kwiatami
Autor obrazu: Henri Theodore Fantin-Latour
Typ obrazu: reprodukcja

Reprodukcja to piękna dekoracja w salonie, kawiarni czy gabinecie. Idealny pomysł na prezent nie tylko dla miłośników malarstwa.  

Kolekcja: Galeria Porczyńskich 
Autor fotografii: Zbyszko Siemaszko

Wybierz rozmiar:
Ostateczna cena: 25,00 zł
Foto obrazy wykonujemy na mocnym lnianym, potrójnie gruntowanym płótnie lub na płycie PCV w formie plakatu. Nowoczesne foto obrazy drukujemy ze zdjęć zamieszczonych w galerii lub ze zdjęć dostarczonych przez klientów.

Obrazy drukujemy na płótnie i naciągamy maszynowo na drewniane ramy o grubości od 2,5 do 6 cm, w zależności od rozmiaru foto obrazu. Wszystkie fotoobrazy wykonywane na płótnie malarskim mają zadrukowane boki, co pozwala na ładną ich ekspozycję bez zastosowania ram ozdobnych.

Plakaty drukujemy na płycie PCV o grubości od 0,03 do 0,3 cm, w zależności od wymiaru plakatu. Dzięki zastosowaniu mocnej i cienkiej płyty PCV plakaty są wytrzymałe, stabilne i łatwe do powieszenia.

Farby UV - Do druku używamy ekologiczne farby UV, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Zastosowanie wysokiej jakości farb gwarantuje naszym produktom wielopokoleniową wytrzymałość i wyrazistość barw.

1064772

Sklep internetowy z obrazami FotoObrazy.pl - Modne, nowoczesne obrazy cyfrowe na płótnie i PCV. Obrazy ze zdjęć i fotografii. Nasze nowoczesne obrazy i plakaty idealnie pasują do salonu, łazienki, sypialni, kuchni.
FotoObrazy.pl © Zdjęcia na płótnie. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. | Oprogramowanie KQS.store